Короленківці провели для школярів майстер-клас із виготовлення ялинкових прикрас
Факультет технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка має добру традицію напередодні новорічно-різдвяних свят зустрічатися із школярами Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської області». 21 грудня 2021 р. студенти і викладачі факультету завітали на гостини до своїх добрів друзів і провели майстер-клас із виготовлення новорічних ялинкових прикрас.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211221_130719-1024x512.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-8-1024x512.jpg)
Завідувачка навчальної лабораторії кафедри виробничо-інформаційних технологій та безпеки життєдіяльності Сніжана Шпортюк і студентки другого курсу Інна Бут та Алла Козленко підготували для школярів майстер-клас із виготовлення новорічного декору.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211221_130953-1024x512.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211221_130944-1024x512.jpg)
Учні, які взяли участь у заході, мали можливість стати справжніми дизайнерами і виготовити новорічну іграшку власноруч.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211221_133333-1024x512.jpg)
Ялинкові прикраси і декор, які школярі і студенти виготовили під час майстер-класу, будуть використані для оформлення новорічних інтер’єрів навчального закладу.