СТУДЕНТИ І ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ – ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «УКРАЇНА ПОНАД УСЕ»
7 вересня 2023 року студенти першого курсу всіх спеціальностей разом із кураторами та заступником декана з вихованої роботи ФТД долучилися до відкриття виставки «Україна понад усе», присвяченої пам’яті знаного митця, відомого педагога, патріота України Олександра Тарасенка
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-2.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-4.jpg)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-1.jpg)
Більше інформації за посиланням