Майбутні вчителі технологій спільно з учнями Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради реалізували проєкт щодо оформлення новорічної фотозони у приміщенні класу
21 листопада 2023 року здобувачі освіти спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка зустрілися з ліцеїстами 6-Н класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради.
Метою зустрічі було навчання школярів технології створення новорічного декору та спільна робота учнівської і студентської молоді над проєктом щодо оформлення святкової фотозони у приміщенні класу.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-5.png)
Для учнів у формі презентації було представлено розмаїття новорічного декору, який можна виготовити власноруч. Колективно обговорили можливості використання різних конструкційних матеріалів у створенні декоративних прикрас для тематичного оформлення шкільного інтер’єру.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2.1.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-4.png)
Викладач кафедри теорії і методики технологічної освіти Оксана Кудря під час взаємодії з ліцеїстами приділила увагу технологічному процесу створення декоративних виробів до новорічних свят у техніці об’ємної паперопластики.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/3.1.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/3.2.png)
Ліцеїсти спільно з майбутніми учителями технологій Яною Ніколаєнко, Аліною Ткаченко, Андріаною Руснак активно співпрацювали в групах над створенням новорічного декору.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/4.1.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/4.2.png)
На завершальному етапі студенти разом з учнями виконали завдання з проєктування простору класної кімнати до тематичних свят й оформили святкову новорічну фотозону власноручно виготовленими декоративними прикрасами.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5.1.png)
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/5.2.png)
Наприкінці зустрічі учні разом із класним керівником Анною Коняхіною виголосили слова вдячності студентам – майбутнім учителям технологій за актуальний і розвиваючий захід.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-2.png)
Студенти факультету технологій та дизайну завжди активно долучаються до роботи з учнями в закладах загальної середньої освіти. Проведений захід відповідає профорієнтаційній стратегії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка