СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ПРОЙШЛИ ТРЕНІНГ «ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА. НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-7-1024x615.jpg)
21 лютого 2023 року для студенти факультету технологій та дизайну було зорганізовано проведення тренінгу «Тактична медицина. Надання першої домедичної допомоги». Тренінг пройшов в рамках курсу «Безпекознавство» як неформальна освіта здобувачів вищої освіти. Формат тренінгу: лекційно-практичне заняття.
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-5-1024x604.jpg)
Тренерами «Центру готовності цивільних» надана корисна інформація із домедичної допомоги за темами:
Тема 1. Домедична допомога цивільним за алгоритмом MARCH (безпека, огляд і допомога).
Тема 2. Зупинка кровотеч (практика з накладання джгутів-турнікетів, тампонування).
Тема 3. Основи тактичної медицини (ключові принципи, як правильно зібрати аптечку бійця).
![](http://techno.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-4-1024x625.jpg)
Студенти мали можливість закріпити отримані теоретичні знання на практиці. В першу чергу набули умінь надавати першу домедичну самодопомогу та допомогу постраждалим на основі накладання турнікету на верхні і нижні кінцівки для зупинки кровотечі при отриманні різних травм. Опанували послідовність здійснення процедури тампонування та накладання джгутів. Читати більше за посиланням: http://pnpu.edu.ua/news/zdobuvachi-osvity-projshly-trening-taktychna-medyczyna-nadannya-pershoyi-domedychnoyi-dopomogy.html