СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФТД ВІДВІДАЛИ ОСВІТНЮ ЛЕКЦІЮ З ТЕМИ «НАВЧАННЯ РИЗИКАМ, ПОВ’ЯЗАНИМ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ»

20 вересня 2023 року студенти факультету технологій та дизайну разом із деканом Юлією Срібною, заступником декана з виховної роботи Наталією Орловою, кураторами груп першого курсу – Ренатою Винничук, Оксаною Кудрею, Наталією Нагорною, Петром Молчановим, відвідали освітню лекцію з теми «Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами».

Декан факультет технологій та дизайну Юлія Срібна висловила вдячність Комунальній установі «Обласний молодіжний центр» ПОР за організацію заходу та спікеру від «Handicap International Federation» за надану актуальну інформацію щодо вибухонебезпечних предметів, правил поводження при їх виявленні, наслідків при контакті з ними.